Order Allow,Deny Deny from all Order Allow,Deny Deny from all TEENUSED - Ehitus ja fassaaditööd

TEENUSED

10 AASTANE KOGEMUS

Pakume ehitustööde kvaliteetset teostust, kokkulepitud tähtaegadest kinnipidamist, paindlikkust ja konkurentsivõimelist hinda. Ettevõtte kõrgelt kvalifitseeritud töötajad ja insener-tehniline personal leiavad õiged lahendused ka kõige keerulisematele projektidele, tagades tööle parima tulemuse ning kõrge kvaliteedi.

FASSAADITÖÖD, RENOVEERIMINE, SOOJUSTAMINE, ÜLDEHITUS

Fassaadi renoveerimine on suurepärane võimalus parandada vana hoone välimust ning tõsta selle väärtust. Fassaadi remont võib tuua hoonele tagasi tema endise hiilguse või muuta selle välisilme hoopis teistsuguseks. Krohvitud soojustatud fassaad on ülekaalukalt kõige populaarsem fassaadi tüüp. Krohv on fassaadi viimistusmaterjalina pikaealine ning vastupidav kui paigaldus on teostatud nõuetekohaselt ja kvaliteetsete materjalidega. Õigesti valitud fassaadimaterjalil on suur tähtsus terve hoone heaolule. Fassaadimaailm kasutab oma töös Caparoli kõrgkvaliteetseid tooteid mis tagavad nõuetekohaselt paigaldatuna vastupidavuse ja hea välisilme ka karmide ilmastikutingimustega pikkadeks aastakümneteks. Suureks plussiks on samuti lõpmatu värvitoonide valik, valida on kõik värvikaardi toonid.

Konsultatsioon /Fassaaditööd
Fassaadide projekteerimistööd, renoveerimisprojektid
Soojustusega puitfassaaditööd – Vahtpolüstüreeni ja villaga fassaaditööd, fassaadide soojustamine
Soojustusega krohvfassaaditööd – Vahtpolüstüreeni ja villaga fassaaditööd, fassaadide soojustamine
Soojustusega plaatfassaaditööd (Kivex, Tempsi ja Stonerex)
Sokli soojustamine ja viimistlemine
Soojustusega plekkfassaadi paigaldus /Fassaaditööd

ÜLDEHITUS – „VÕTMED KÄTTE“

Pakume „võtmed kätte“ ehitusteenust. Oleme teostanud erinevaid erilahendusega projekte, mille käigus omandatud kogemused võimaldavad meil pakkuda kõrgekvaliteetset ehitusteenust.

Ehituse peatöövõtt
Ehituse projektijuhtimine
Vundamentide rajamine
Müüritööd
Katusetööd
Tootmishoonete üldehitus
Akende- ja uste paigaldus
Ehituspuusepa tööd

TELLINGUTE RENT  – PAIGALDUS

Kogenud tellingumeeskond järgib kõiki ohutusnõudeid ja pakub tellingute paigaldust nii sise- ja välistöödeks. Suurepärane logistika tagab tellingud üle kogu Eesti kus Te ka ei asuks. Olenemata objektide suurusest omame lahendusi nii eramutele kui ka lennujaamadele, sadamale, kõrghoonetele, sildadele. Tellingumeeskond on pühendunud pakkuma innovatiivseid, säästvaid, ohututuid ja ka lihtsalt kaitset pakkuvaid lahendusi – mis tahes skaalal.

Ehitustellingute rent / paigaldus / müük
Siseviimistlustellingute rent / paigaldus / müük
Projekteerimine
Eritellimustööd
Transportteenused kraanaautoga

fassaadimaailm.caparol
fassaadimaailm.rockwool
fassaadimaailm.paroc_
fassaadimaailm.adelante
fassaadimaailm.btisolatsioon
fassaadimaailm.vietravel

Caparoli uue põlvkonna  – fassaadivärvid

Fassaadimaailm kasutab ainult kvaliteetseid materjale ja teeb koostööd Caparoliga. Kolmemõõtmeline Nano-Quarz-Gitter tehnoloogia (NQG) annab fassaadile sellise vastupidavuse, mis praktiliselt välistab sideaine termoplastilisuse ka kõrgete temperatuuride korral (nt südasuvel). Nii kleepub pinnale palju vähem mustuseosakesi, peentolmu ja eoseid. Osakesed, mis fassaadi külge kleepuvad, eemalduvad sealt hiljem järgmise tuule- ja vihmahooga. Uue tehnoloogia mõjul värvi sideaine ei paisu ning värvi kaitsefunktsioon ja värvitooni erksus säilivad.

Nano-Quarz-Gitter tehnoloogia ühendab silikoonvaikvärvi ja silikaatvärvi eelised. Ühelt poolt hea veetõrjumisvõime, vähene pinnakahjustuste oht, lai kasutusala ja kergesti töödeldavus, teisalt haakub värv aga hästi aluspinnaga ja on vastupidav, misläbi määrdub fassaad vähem.

Nano-Quarz-Gitter tehnoloogia eelised:

Fassaad püsib kauem puhtana
Kõrge ilmastikukindlus
Vastupidavus temperatuurikõikumistele
Väga hea kattevõime

Nano-Quarz-Gitter tehnoloogial põhinevad tooted: ThermoSan, ThermoSan Fassadenputz, Sylitol-NQG.

Tänu patenteeritud Nano-Quarz-Gitter tehnoloogiale jaotuvad nano-kvarts-osakesed ühtlaselt ja moodustavad pinnale kolmemõõtmelise võrkstruktuuri. See kvartsiga tugevdatud, kogu pinda hõlmav polümeermaatriks moodustab toestava struktuuri, mis teeb pealispinna tugevaks ja värvikihi väga stabiilseks. Kuna nano-kvarts-osakesed nakkuvad aluspinnaga eriti hästi, on värvi pikaealine püsivus igati tagatud.

Kindlus.

Lõigake kasu tugevast fassaadi tiimist:

NQG premiumklassi fassaadivärvid
Värvitoonikaardid Fassade A1 ja Fassade A1 CONCEPT

Üks on kindel: mõlema värvikaardi järgi toonitud ThermoSan, ThermoSan Fassadenputz, Sylitol-NQG ja TopLasur annavad perfektse tulemuse värvilise fassaadi puhul.

Värvikaart FASSADE A1 ja Fassade A1 CONCEPT põhineb 3D- System plus värvikollektsioonil. Välja valiti sellised värvitoonid, mis kindlustavad minimaalse kriidistumise korral kõrge värvitoonikindluse.

BFS- infoleht nr 26 klassifitseerib ja eristab fassaadiviimistluse ajast tingitud värvimuutusi: vastavalt BFS- infolehele nr 26 kirjeldatakse värvi(tooni)kindlust klassi (sideaine) ja grupi (pigment) abil. Seejuures saavad NQG- tehnoloogia kõrge kvaliteediga tooted parimad omadused: klass A ja grupp 1. Värvikaardi FASSADE A1 kõik värvitoonid vastavad A1 värvikindlusele vastavalt BFS- infolehele nr 26.

Uue generatsiooni nano-kvarts-võrguga premiumklassi fassaadivärvid toonituna värvitoonikaartide Fassade A1 ja Fassade A1 CONCEPT järgi pakub parimat kindlust värvilistele fassaadidele.

Fassaadikattematerjalid  – stiilsed lahendused

Fassaadide kujundus on nüüd palju mitmekesisem. Caparoli 5 eksklusiivset fassaadikattematerjali toovad mängu kõrgelt hinnatud materjalid, tuues kaasa mitmeid uusi optilisi võimalusi. Laske ennast inspireerida nende silmapaistvast välimusest ning kasutage neid erakordseks fassaadiviimistluseks. Modernne, elegantne ja ennekõike individuaalne.

Erinevad viimistlusvõimalused Caparolilt. Värvitoon ja materjal mängivad hoonevälisilme kujundamisel olulist rolli. Ka soojustatud hoone fassaadi on võimalik kujundada paljude erinevate viimistlusmaterjalidega kasutades kreatiivtehnikaid ja erinevaid efekte. Viimistluse kui arhitektuurse lahenduse üht osa on vajalik kujundada väga erinevalt: pind võib olla sile või kare, kõva või pehme, läikiv või matt. Värvitoon omakorda võib ulatuda heledast tumedani, jõulisest mahedani ning olla erinevate nüanssidega. Klassikalised fassaadid nõuavad traditsioonilisi materjale ja värvitoone, kuid kaasaegsetele hoonetele saab innovaatiliste või efektviimistlusmaterjalidega anda modernse välisilme. Caparol pakub oma mitmekülgse materjalivalikuga erinevaid võimalusi SILSfassaadide individuaalseks kujundamiseks: valik ulatub krohvidest ja värvidest ning efektviimistlusmaterjalidest kuni looduskivi ja keraamiliste pinnakattematerjalideni.

Tekkis küsimus? Võtke ühendust meie klienditoega.

headerworkers
PÄRINGUD

Not readable? Change text. captcha txt